Szkolenie kierowców Warszawa
» Szkolenie kierowców Warszawa 
» Jazdy doszkalające 

nauka jazdy

 
Szkolenie kierowców Warszawa

Szkolenie kierowców w Warszawie prowadzi się tak jak w innych dużych miastach w Polsce. Kursanci wykonują konkretne ćwiczenia i manewry zlecane przez instruktora prawa jazdy, uczą się na podstawie jego prezentacji jak prawidłowo poruszać się na drodze oraz jak być dobrym i kulturalnym kierowcą także po zdaniu egzaminu na prawo jazdy. Szkolenie kierowców to długa i żmudna praca, jednak instruktor musi wykazywać się anielską cierpliwością jak każdy nauczyciel, których chce swoich uczniów nauczyć jak najwięcej. W szkole Havranek szkolimy mądrze, bez niepotrzebnego stresu, bez poczucia winy gdy kursanci pytają parę razy o jedną rzecz. Najważniejszy jest dla nas kursant, by umiał wykorzystywać wiedzę teoretyczną w praktyce i by wykorzystywał ją jak najlepiej, będąc jednocześnie kierowcą który zna tajniki jazdy ale również kulturalnym człowiekiem, który bywa także pieszym jak i rowerzystą.

Szkolenie kat. B może rozpocząć osoba, która posiada:
  • wymagany przepisami ustawy wiek - najwcześniej 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia - za zgodą rodziców lub opiekuna.
  • orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdem

 Szkolenie podstawowe składa się z części teoretycznej i praktycznej:
  • kat. B - 30 godz. lekcyjnych zajęć teoretycznych i 30 godz. zegarowych zajęć praktycznych 

Szkolenie kierowców W..

Szkolenie kierowców Warszawa - profesjonalnie!

..zobacz więcej   

Aby się czegoś napraw..

Aby się czegoś naprawdę nauczyć, w tym przypadku nauczyć się jady samochodem, należy doskonalić swoją wiedzę oraz doskonalić swoje umiejętności w prowadzeniu pojazdów. Oczywiste jest że "stary" kierowca chcąc nie chcąc, codziennie ćwiczy się podczas jazdy do pracy, jazdy na zakupy, jazdy w każdych warunkach pogodowych i porach roku. Douczanie, dodatkowe lekcje, doszkalanie, jazdy doszkalające umiejętności są przeznaczone głównie dla kierowców z "zielonym listkiem" oraz adeptów do kierowania samochodem - przed egzaminami na prawo jazdy. Douczanie, udoskonalanie swoich umiejętności praktycznych to jednak nie tylko domena uczniów nauki jazdy a także kierowców mających świadomość potrzeby doskonałego opanowania tajników jazdy samochodem. Jazdy doszkalające, przygotowanie do testów, trudne parkowanie, jazdy w poślizgu drifcie mogą być także interesującą lekcją, która poszerza umiejętności kierującego a także ma wpływ na bezpieczeństwo jego pasażerów. 

..zobacz więcej   licznik odwiedzin - 3545454        | mapa strony | © 2011 - 2012
Utworzono przez abcinfo.eu